NIEDZIELA 16 LUTEGO, VI NIEDZIELA ZWYKŁA

07:00    + Janina Rosiewicz – od siostrzenicy Barbary z mężem, od siostrzenicy Renaty i siostrzeńca Janka z rodzinami;
08:30    + Teresa Szturyło (gr. 16) – od syna Jacka z żoną i dziećmi;
10:00    + Józef Obiegło (3 r. śmierci) oraz za zmarłych rodziców z obu stron – od rodziny;
10:00    Dziękczynna  w 25 rocz. sak. małż. Elżbiety i Dominika;
11:30    + Antoni Hnatów (8 r. śmierci) – od syna Bogdana;
11:30    + Mikołaj Cis – od żony Marty, od syna  Jana z żoną, od wnuczki Malwiny z Łukaszem;
13:00    + Kazimierz Grabowski  - od brata Józefa z rodziną, od chrześnicy Anity z rodziną, od koleżanek synowej Łucji;
13:00    ++ Henryk (3 r. śmierci) – od żony z dziećmi oraz z zmarłych z rodziny  Zawierta;
18:00    + Rozalia Siemaszko – od Stefanii Kurachowskiej z rodziną, od Piotra Kurachowskiego z rodziną;

PONIEDZIAŁEK  17 LUTEGO,


06:30    + Teresa Szturyło (gr. 17) – od rodziny Ryzakiewicz, Marii Klepacz z rodziną, rodziny Szydełko z Chełstowa, rodziny Machnik i Plebanek;
08:00    ++ Bronisław Matusiak (36 r. śmierci) i za zmarłych z rodziny – od rodzeństwa z rodzinami;
08:00    + Ludwika (f) Małaniak – od Mariusza i Wioletty Piech, od Tomasza i Magdaleny Piech, od siostry Krystyny  Rudkiewicz;
18:00    +Julian Lewucha – od burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra i pracowników Urzędu, od pracowników Bazy Paliw;
18:00    + Edward Czapnik- od brata Antoniego z rodziną, od bratanicy Marty z mężem Rafałem, od siostry Wiesławy, bratanka Jakuba i Mateusza;
18:00    + Tadeusz Świderski – od Marii i Eugeniusza Smolis, od Lidii i Gabrieli Gratzke, od Róży p. Janiny Januszkiewicz;

WTOREK  18  LUTEGO,


06:30    + Grażyna Lenart – od Józefyi Tomasza  Krzywickich , od Doroty i Macieja Dwornikowskich;
08:00    + Teresa Szturyło (gr. 18) - od Ireny Obiegło, od kuzynki Stefanii Małaniak, o Mariana i Zdzisławy Małaniak, od Joli i Bohdana Hnatów;
08:00    + Mikołaj Cis – od Anny i Zbigniewa Szypa, od Marii Oleszek z rodziną, od Katarzyny Jachnickiej z rodziną;
18:00    + Otylia Dulik – od dzieci z rodzinami;
18:00    + Maria Szuster – od siostry Czesławy Dmowskiej, od siostry Stanisławy Kądziołka, od chrześnicy Anety Balickiej z rodziną, od siostrzenicy Izabeli Głowackiej z rodziną, od siostrzenicy Elwiry Misińskiej z rodziną;
18:00    + Stanisław Chleboś – od Lucyny Simura, od Mieczysława i Jerzego Franc, od Krystyny i Barbary Franc;

ŚRODA  19 LUTEGO,


06:30    + Janina Rosiewicz – od sąsiadów z ul. Tulipanów, od rodziny Kaźmierczaków, od rodziny Kuczyńskich i Krystyny Chrzan;
08:00    + Teresa Szturyło (gr. 19) – od Artura Chmielewskiego z rodziną, od kuzyna Jana Grabowskiego z żoną, od kuzynki Krystyny Chmielewskiej z mężem, od Marleny i Darka Chmielewskich, od kuzyna Michała Grabowskiego;
08:00    + Stanisław Żmuda – od żony Anny, od córki Marty z mężem i dziećmi, od syna Marcina z żoną;
18:00    NOWENNA;
18:00    + Kazimierz Grabowski – od Arlety i Józefa Hliwa, od pracowników zakładu Bonell-Bis;
18:00    ++ Anna Lisiak (17 r. śmierci) i Stanisław Lisiak – od syna Stanisława z rodziną;

CZWARTEK   20 LUTEGO,

06:30    + Mikołaj Cis – od wnuka Daniela, od Sylwii Świerad z rodziną z Wojciechowa, od wnuczki Patrycji z mężem;
08:00    + Grażyna Lenart – od Beaty Majnusz z rodziną, od pracowników Ośrodka Zdrowia;
08:00    + Zbigniew Cynar – od rodziny Szczudluk, od kolegi Józefa i Cecylii Janasek, od przyjaciół - rodziny Glabas, Obiegło, Pilc, Przybył, Szewczyk i Trzeciak;
18:00    + Teresa Szturyło (gr. 20) – od Bożeny i Floriana Dobras, od Radka Dobras z rodziną, od Emilii Bałabuszko z rodziną;
18:00    + Rozalia Siemaszko – od koleżanki Czesławy Dmowskiej, od Elwiry Dmowskiej-Misińskiej z rodziną, od Barbary Gabryjelskiej;
18:00    + Ludwika (f) Małaniak – od Joanny Kurzawskiej i Oli Krawczyk z rodzinami, od bratowej Janiny Piech, od Dariusza i Renaty Piech z dziećmi;

PIĄTEK   21 LUTEGO,

06:30    + Teresa Szturyło (gr. 21) – od pracowników firmy ILPEA, od koleżanek i kolegów córki Basi z firmy ILPEA, od firmy pogrzebowej Warczak;
08:00    ++ Krystyna i Sebastian Kubik – od Wojciecha Kubika;
08:00    + Janina Rosiewicz – od siostry Maryli z dziećmi i rodzinami;
18:00    + Janina Dworska – od Ireny Obiegło, Marii Kurowskiej oraz pracowników Bazy Paliw w Grabownie Wielkim;
18:00    + Bronisław Augustyniak – od Moniki i Dariusza Łabuda z dziećmi;
18:00    + Stanisław Chleboś – od rodzin: Pater, Witczak i Korzeniowskich, od rodziny Ostrowicz, od Danuty i Stanisława Simura z Międzyborza;    

SOBOTA   22 LUTEGO,  ŚWIĘTO KATEDRY  ŚW. PIOTRA


06:30    + Stanisław Żmuda – od Marii Puchalskiej i Teresy Banaszak z rodzinami, od Tomasza i Eugeniusza Suszyńskich z rodzinami;
08:00    + Julian Lewucha – od rodziny Tomalskich, od rodziny Pokorskich i Bytońskich;
08:00    + Rozalia Siemaszko – od Centrum Usług Wspólnych  Gminy Twardogóra;  
18:00      + Teresa Szturyło (gr. 22) – od Marii i Kazimierza Chrąchol, od Bronisława i Elżbiety Chrąchol, od Heleny i Jana Sacharczuk, od Ireny i Romana Dulik, od rodzin: Taźbierskich i Karola Kędzierewicza;
18:00    + Florian Tyc (urodzinowa) – od żony i córek z rodzinami;
18:00    + Henryk Zabawa – od żony i dzieci z rodzinami;