SOBOTA   31 PAŹDZIERNIKA,
06:30       + Katarzyna Drażniowska – od Marii i Kazimierza Chrąchol, od Anny i Lecha Siwa, od Barbary i Ryszarda Kierkicz;
08:00    + Janina Suliga – od rodziny Szymańskich i Piórków, Joanny i Sławomira Nawrot z Łukaszem Piórek, Marka i Marzeny Szymańskich z rodziną;
08:00    + Bolesław Augustyniak – od Renaty i Roberta Jabłońskich z rodziną, od pracowników Administracji firmy Gała - Meble;
18:00    + Józef Cegiełka w rocz. śmierci – od żony, dzieci z rodzinami;
18:00    + Marek Moliński– od cioci i wujka Sobolewskich, Krystyny i Romka Konarskich, Leszka i Wiolety Pater, Ireny i Romka Dulik i Teodozji Pater;
18:00     + Maria Kulig – od Barbary i Józefa Gąbka, od Ewy Gąbka, od Alicji i Jarosława Wróblewskich, od Ewy i Henryka Łysek;


NIEDZIELA  1 LISTOPADA,  XXXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

07:00    + Stanisława (f) Skorupa – od Lecha Gały z rodziną, od rodziny Gołdów, od Teresy Cichowskiej, od  rodziny Bożeny i Stanisława Hliwa;
08:30    + Adam Proć  - od Krystyny Dudek z rodziną, od Stefanii Kurachowskiej z rodziną, od Jana Szturyło z rodziną;
08:30    + Agnieszka Skrzyńska – od Barbry i Katarzyny Przygodzkich, od koleżanki Gosi, od kolegi Adama Kowalskiego, od Gosi Szymańskiej z rodziną, od Jurka Liska  wraz pracownikami;
10:00    Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dar zdrowia i opiekę Wspomożycielki dla rodziny Hądzlik i Seweryny (f);
11:30     + Ryszard Jabłoński – od żony, syna i córki z rodziną
13:00    + Wilhelmina (f) Molka – od Teresy i Józefa Skibińskich, od rodzin Gierus, Tomaszków, Nowickich, Szymków
18:00     + Czesława (f) Stryjak – od córki Wiktorii z wnukiem Krystianem;

PONIEDZIAŁEK  2 LISTOPADA, WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

06:30    + Piotr Franc – od Marioli Kaźmierczak i Aliny Szymczak, od Ewy i Henryka Stęporowskich, od pracowników firmy Meblo-Styl Twardogóra;
08:00    + Wiktor Gawin (25 r. śmierci) – od dzieci;
18:00    ++ Magdalena Grabowska (12 śmierci), Michał Grabowski, Anna i Kazimierz Grabowscy, Maria, Franciszka (f) i Jan Szturyło;
18:00    ++ Mirosław, Helena, Jan, Franciszek, Zbigniew – od żony z dziećmi;
18:00    + Jan Orlikowski (1 r. śmierci) – od żony Teresy;
18:00    + Stefania Bielinis (20 r. śmierci) – od córki Leonardy z rodziną;

WTOREK  3 LISTOPADA,

06:30    ++ Za zmarłe Siostry Opatrzności Bożej i za zmarłych darczyńców Zgromadzenia;
08:00    + Irena Gawin (w kolejną rocz. śmierci) – od dzieci;
08:00    ++ Piotr, Maria, Jadwiga Górska oraz Edmund, Maria, Zuzanna, Piotr i Adam Kraska;
18:00    + Apolonia Wichry – od Bożeny i Ryszarda Gierus z rodzina, od Wiesławy i Stanisława Gierus;
18:00    ++ Maria, Kwiryn, Stefan Kowalski – od Mieczysława z rodziną;
18:00    Dziękczynna z prośbą o Boże  błog., zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MBWW dla Małgorzaty i Krzysztofa;

ŚRODA   4 LISTOPADA, WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA  BOROMEUSZA
06:30    + Agnieszka Skrzyńska – od Agnieszki Antas z rodziną, Katarzyny Kasprzyk i Krzysztofa Knefel, Darka Janeczka z żoną Tereską, od Sławka Federyszyn;
08:00    + Lech Łyczkowski – od koleżanek: Bożeny Okoń, Teresy Cichowskiej i Romki Szewczyk, od współpracownic córki Anety z firmy ILPEA, od Karoliny Zagrodnickiej z rodziną;
08:00    + Maria Kulig – od pracowników ZGM w Twardogórze, od pracowników centrum Usług Wspólnych i wydziału komunikacji w Twardogórze, od Jarosława Głowackiego z rodziną, o Klaudii Rutkowskiej z córką Anastazją;
18:00    NOWENNA;
18:00    + Piotr Franc – od Piotra Błaszczyk z rodzicami, od Andrzeliki Sobera , od rodziny Puchalskich;
18:00    + Stanisław Kanak (3 r. śmierci) – od żony z rodziną;

CZWARTEK   5 LISTOPADA,  I CZWARTEK MIESIĄCA

06:30    + Stanisława (f) Skorupa – od pracowników Firmy Gała - Meble, od rodziny Stolarek, od Hliwów z Moszyc, od Pawła;
08:00    + Katarzyna Drażniowska – od Anny Miziniak i Wandy Szubert, od rodzin: Gaj, Garwolińskich i Kahla;
08:00    ++ Michał i Marek Bernaccy  – od Marii Obiegło;
18:00    + Marek Moliński – od Dionizy i Zbigniewa Dwornikowskich, Miłosza Dwornikowskiego z rodziną,  od Wandy Tajs, Kasi i Darka Lityńskich;
18:00    + Halina Drobina – od kuzyna Zdzisława i Elżbiety Wieteska;
18:00    + Ludwik Hliwa – od Teresy i Dariusza Szuster z rodziną, od Anny Czarnuch z rodziną, od Beaty Prescha (Presza) z rodziną, od chrześnicy Anny Nowak z rodziną, od Krystyny i Piotra Paprockich;

PIĄTEK  6  LISTOPADA, I PIĄTEK MIESIĄCA

06:30    + Helena Załomska – od rodziny;
08:00    + Maria Kulig – od Barbary Kosmala z rodziną, od Izabeli Szkornik, od Ewy Wlazło z rodziną, od Aldony Bojarskiej, Elżbiety i Dariusza Bojarskich z rodziną;
08:00    ++ Fabiana (f), Franciszek Januszkiewicz oraz za zmarłych z rodziny;
18:00    + Bolesław Augustyniak – od rodziny Lis z Garek, od Izabeli i Kamila Lis, od rodziny Pohl z Garek, od Romana Lis z rodziną;
18:00    + Janina Suliga – od rodziny Klimas, od rodziny Włodarczyk i Moroń;
18:00    ++ Hieronim i Ewa Świderscy – od synowej Longiny;

SOBOTA  7   LISTOPADA, I SOBOTA MIESIĄCA

06:30       ++ Józefa (f)Hanicka  i Józef  Hanicki  (5 r. śmierci) – od syna z rodziną;
08:00    + Urszula Balas – od rodziny Kubik z T-góry, od Teresy Krywko z rodziną, od Tomasza Janiec z rodziną;
08:00    ++  Lechosław Demel i za zmarłych z rodziny Demel;
14: 00    chrzest
15:00    chrzest
18:00    + Wanda Rudawska – od Danuty i Zbigniewa Moskaluk z rodzinami, od Danuty Pietrzak, od Teresy i Mieczysława Moskaluk, od bratowej Jasi Rudawskiej;
18:00    + Katarzyna Drażniowska – od wydziału Obróbki Mechanicznej SI SPAMEL, od wydziału Gospodarczego SI SPAMEL;
18:00    + Kazimierz Szypa – od żony z rodziną;