SOBOTA  14 GRUDNIA,

06:30    + Zbigniew Krzywański – od kolegi Sławka Obiegło  z Asią, od rodziny Oczkowskich i Kosińskich, od Krystyny i Henryka Hnat, od Bogumiły i Henryka Stępień z dziećmi;
08:00    + Rozalia Adamska – od wnuczki Magdy z dziećmi Mikołajem i Oliwierem;
08:00    + Janina Czarnasiak – od Marii i Eugeniusza Smolis;
17:00    ++ Franciszek Płókarz (2 r. śmierci) i Marta Płókarz – od syna Andrzeja;
17:00    ++ Zofia Wdowiak (w rocz. śmierci) i za zmarłych rodziców - od męża z rodziną;
17:00    + Józef Łotecki (5 r. śmierci) – od żony i dzieci;

NIEDZIELA 15 GRUDNIA, III NIEDZIELA ADWENTU - LAETARE
07:00    + Grzegorz Lipiński – od sąsiadów Bernackich i rodziny Solanów;
08:30    ++ Kazimierz Grabowski (1 r. śmierci) i za zmarłych z rodziny – od syna Michała z rodziną;
10:00    + Bernard Chmiel (30 r. śmierci)  - od syna Mieczysława;
10:00    + Mariusz Stefaniuk – od mamy, siostry Marty, brata Sebastiana z dziewczyną, od cioci Ewy z mężem;
11:30    Dziękczynna z prośbą o Bożę błog., opiekę Anioła Stróża dla Amelii  z ok. 1 rocz. urodzin oraz Jej rodziny;
13:00    + Eugeniusz Rudawski (50 r. śmierci) – od córki z rodziną;
13:00    + Zenon Tomaszek – od rodziny Tesznar, Szumniak, Berek i Olszańskich;
18:00    + Zdzisław Więcław – od rodziny Strzyżów, od rodziny Hamigów, od rodziny Obiegło i Wnuk;

PONIEDZIAŁEK  16 GRUDNIA,

6:30    ++ Krystyna (31 r. śmierci), Bronisław  i za zmarłych z rodziny;
08:00    + Teresa  Bachor – od sąsiadów Grabowskich, od Józefy Kułakowskiej z rodziną, od Moniki i Karola Gorell z dziećmi;
08:00    ++ Antonina , Stanisław, Zofia, Franciszek  - od rodziny;
17:00    ++ Dorota i Antoni Łużni – od córki Lusi z rodziną; 
17:00    + Teresa Woźniak (6 r. śmierci), + Marian Woźniak – od córki Małgorzaty  z rodziną;
17:00    ++ ks. Michał Moliński (w rocznicę śmierci), ++ Marian i Maria Wieczorek – od rodziny Wieczorek;
18:00    + Grzegorz Lipiński – od brata z żoną;

WTOREK   17  GRUDNIA,

06:30    + Stanisław Piskorski – od firmy PPH Import-Expot Jana Krochmala i Anny Ogonowskiej, od firmy pogrzeb. Warczak, rodziny Piwowarczyk;
08:00     + Teresa Reszel – Rady Nadzorczej SI SPAMEL;
08:00    +Henryk Łęcki – od Urszuli Kuśmierek i Niewnędowskich, od rodziny Kuśmierek z ul Paderewskiego;
17:00    + Michał Luty (10 r. śmierci) – od rodziców i siostry;
17:00    + Janina Tomalska (30 r. śmierci) – od syna z rodziną;
17:00    ++ Aniela i Józef  Kulig – od rodziny Gąbka;
18:00    O szybki powrót do zdrowia dla Joanny  - od męża z synami, teściów i pozostałej rodziny;

ŚRODA  18 GRUDNIA,
06:30    + Urszula Jarosz – od wnuka Macieja z rodziną;
08:00    + Marianna Sujecka (6 r. śmierci) – od męża oraz dzieci z rodzinami;
08:00    + Teresa Reszel – od pracowników Administracji SI SPAMEL;
17:00    Nowenna;
17:00    Dziękczynna w 18 r. urodzin Mateusza – od rodziców, brata, chrzestnej z rodziną, dziadka i babci;
17:00    ++ Anna Szydełko (24 r. śmierci) i za jej rodziców i brata;

CZWARTEK   19 GRUDNIA,

06:30    + Grzegorz Lipiński – od Elżbiety i Andrzeja Karbowiak;
08:00    + Rozalia Adamska – od Marii i Lesława Woźnickich;
08:00    + Henryk Łęcki – od Jacka, Irka i Henryka Wojtkowskich z rodzinami, od rodziny Sikorów z Gliśnicy;
17:00    + Anna Szydełko  (24 r. śmierci),  jej rodziców i brata – od córki Stefanii z dziećmi ;
17:00    ++ Emilia i Bernard Chmiel - ;
17:00    + Kazimierz Grabowski – od Józefy Kułakowskiej z rodziną, od rodziny Łużnych, od rodziny Kawałko z Goli Małej;

PIĄTEK   20 GRUDNIA,

06:30    + Stanisław Piskorski – od koleżanek i kolegów z Zakładu Tapicerskiego Jan Meble, od rodziny Janiak z Moszyc, od Ireny i Zygmunta Wygodzkich z rodziną;
08:00    + Zbigniew Krzywański – od Leszka i Iwony Przybył z córkami, od Renaty Horbacz z Sycowa, od Olka Trynkiel z rodziną, od Leszka Stanisławskiego i Mirosławy Binek z rodziną, od Alka Stanisławskiego z rodziną;
08:00    + Teresa Reszel – od działu Handlowego Marketingu i Spedycji SI SPAMEL ;
17:00    ++ Ignacy Krawczyk i za zmarłych z rodziny Krawczyk – od córki ;
17:00    ++ Antoni Kania (25 r. śmierci) i za zmarłych z rodziny: Jadwiga, Andrzej, Maria, Walenty – od Tadeusza;
17:00    + Teresa Bachor – od rodziny Andrzejczyk, od wnuka Grzegorza z rodziną;

SOBOTA   21  GRUDNIA,

06:30    + Grzegorz Lipiński – od Ewy i Tadeusza Marczak z córką, od rodziny Śmiatacz;
08:00    Dziękczynna za szczęśliwy przebieg operacji z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę MBWW;
08:00    + Henryk Łęcki – od chrześnicy Darii z rodziną, od siostry Joli z mężem, od kuzynki Basi z mężem i rodziną z Milicza;
17:00    ++ Zdzisław, Leon, Marianna;
17:00      Dziękczynna z prośbą o zdrowie dla Henryka Krygiel w 70 rocz. urodzin;
17:00    + Zenon Tomaszek – od żony Zofii;