XIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO  07. 07. 2019  r.

W nowym tygodniu wspominamy w liturgii:

W PONIEDZIAŁEK – wspomnienie bł. Teresy Ledóchowskiej
W ŚRODĘ – wspomnienie św. Jana z Dukli
W SOBOTĘ –  święto św. Benedykta Opata – Patrona Europy

2.    W czasie wakacji w miesiącu lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. niedzielnej o godz. 13:00. Również kancelaria parafialna czynna jest w zmienionych godzinach: w poniedziałek do południa oraz w piątek do południa  i po południu. W nagłych przypadkach jak wezwanie do chorego czy formalności związane z pogrzebem, również poza godzinami urzędowania.

3.      Wolą Księdza Inspektora ks. Jacek Bielski otrzymał zmianę na inną placówkę.
Ks. Jacek odprawi w przyszłą niedzielę o godz. 11.30 dziękczynną ofiarę za trzy lata posługi w naszej wspólnocie.
Decyzją przełożonych, s. Juliusza – dyrektorka przedszkola sióstr, odchodzi na inną placówkę. Dziękczynna Msza w intencji siostry dziś o godz. 13.00.
Ks. Jackowi i Siostrze Juliuszy życzymy wielu łask Bożych i opieki Twardogórskiej Wspomożycielki w dalszej posłudze dla dobra Kościoła i Zgromadzenia.

4.    Codziennie na godz. 15:00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia
w małym kościele.

5.     Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stole pod chórem.  Jest nowy numer Opiekuna.

6.    Dzieci zapraszamy na zajęcia Wędrownego Małego Oratorium codziennie w dniach 27-31 lipca. Szczegóły na plakatach. Zapisy u ks. Krzysztofa i w kancelarii.

7.    W nowym tygodniu życzymy dzieciom, młodzieży i udającym się na zasłużone urlopy bezpiecznego wypoczynku, a wszystkim, wielu łask Bożych i opieki Twardogórskiej Pani.

8.    W ostatnim tygodniu z grona parafian odszedł do wieczności śp. Franciszek Golec.   Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB