VI  NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO    16. 02. 2020  r

1.    Zakończyliśmy tygodniowe półkolonie zimowe dla dzieci ze szkół podstawowych. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły na terenie, której odbywały się zajęcia. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom- Burmistrzowi Miasta i Gminy i tym ofiarodawcom, którzy chcą pozostać anonimowi, a wsparli tę akcję oraz Wam - Drodzy Parafianie. Słowa szczególnej wdzięczności kierujemy pod adresem Sióstr i wychowawców, pań przygotowujących posiłek, Animatorów oraz ks. Krzysztofa. O wszystkich wspierających dzieło młodzieżowe w naszej parafii pamiętamy w modlitwie.
W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na półkolonie i zimowisko 3 180 zł. Bóg zapłać.

2.    W dzisiejszą niedzielę taca inwestycyjna.  Bóg zapłać za ofiary.
W ostatnich dwóch tygodniach na konto bankowe oraz do kopert wpłynęło  3 850 zł.  Bóg zapłać za złożone ofiary.

3.    Od soboty 29 lutego rozpocznie się w naszej parafii cykl Katechez Przedmałżeńskich. Spotkania odbywają się w kolejne soboty o godz. 19:00 w salce domu katechetycznego. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

4.    Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stole pod chórem.

5.    W nowym tygodniu  życzymy wszelkiego dobra i opieki naszej Twardogórskiej Wspomożycielki.

6.    W minionym tygodniu z grona parafian odeszły do wieczności śp. Zdzisława Miaśkiewicz i Janina Wańczowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB