XXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO  14. 09. 2019 r.

1.    W nowym tygodniu przypadają następujące wspomnienia w liturgii:

W ŚRODĘ – święto świętego Stanisława Kostki
W PIĄTEK – św. Andrzeja Kim i Towarzyszy
W SOBOTĘ – święto św. Mateusza

2.    Dzisiaj taca inwestycyjna z racji trzeciej niedzieli miesiąca przeznaczona jest na remont wieży.

3.    W ostatnim tygodniu na konto bankowe i do kopert  wpłynęło 2430 zł. Za złożone ofiary składamy serdecznie Bóg zapłać.

4.    W tym tygodniu odbędą się spotkania kandydatów do bierzmowania. Rozpoczęcie o godz. 16.30: klasy VII we wtorek lub czwartek, a klasy VIII w środę.
5.    Zapraszamy dzieci z rodzicami na Małe Oratorium w sobotę 21.09 od godz.10 do 14. W programie gry, zabawy i formacja.

6.    Zapraszamy chłopców do Służby Liturgicznej.   Zapisy po każdej Mszy Świętej w zakrystii u ks. Jacka . Zbiórki Służby liturgicznej  oraz kandydatów odbywają się w Salce Ministranckiej w czwartki o godz. 16.00.

7.    Od 14 września (sobota) rozpoczeliśmy jesienny cykl katechez przedmałżeńskich. Spotkania odbywają się  w soboty o godz. 19:00 w Domu Katechetycznym.

8.    W nowym tygodniu niech nam towarzyszy Boże błogosławieństwo i opieka Wspomożycielki.

Ks. Krzysztof Bucyk SDB